כל אוטו -מימון לרכב

הסעות פרטיות וטיולים מאורגנים לכל מטרה ולכל מקום

מידע כללי אודות טופס ירוק

רוב האנשים שמעוניינים ברישיון לאופנוע שמעו על הטופס הירוק – טופס הבקשה לרישיון זה. במאמר זה נרחיב לגבי מה צריך לעשות על מנת להוציא טופס ירוק.

הטופס הירוק- על מה מדובר?

אם אתם מעוניינים להוציא רישיון נהיגה תהיו חייבים למלא טופס בקשה לרישיון נהיגה שנקרא גם ‘טופס ירוק’. טרם אתם מתחילים בלימודים לרישיון נהיגה, חובה עליכם להוציא טופס בקשה לרישיון זה, כלומר טופס ירוק. ניתן לקבל את הטופס ללא עלות כלשהי במוקדים שונים ברחבי הארץ. רשימה של כל המקומות אליהן ניתן לגשת על מנת לקחת את הטופס ניתן למצוא באתר האינטרנט של משרד התחבורה ובאתרים של בתי ספר לנהיגה לאופנועים, קטנועים, הסעות וטיולים ועוד. טרם מילוי הטופס ושליחתו חשוב להצטייד בדרכון או תעודת זהות ולהגיע אל אחד ממוקדי הצילום בו יינתן לכם הטופס הירוק. בסניפים אלו יצלמו את התמונה שלכם לרישיון ולכן חשוב מאוד לדאוג ולהיראות אסתטיים.

תהליכי הטופס הירוק

לאחר השלב הראשון של הטופס הירוק יש לפנות אל השלב השני של הבדיקות הרפואיות. כאן תצטרכו לפנות אל הרופא המטפל שלכם שמכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם. הוא יצטרך לחתום על אותו טופס ירוק בסעיף שמאשר שהבריאות שלכם תקינה ושאין שום מניעה (מההיבט הבריאותי) שיהיה לכם רישיון. לאחר החתימה של הרופא על הטופס תמשיכו לבדיקת ראייה אצל אופטומטריסט מורשה שיחתום לכם על טופס הבקשה לאחר קבלת תוצאות הבדיקה. חשוב שתדעו שתוקף הבדיקות הרפואיות הוא לשנתיים בלבד ולכן רצוי לבצע אותם סמוך למועד הטסט שלכם. לאחר פעולות אלו תצטרכו להירשם אל מבחן התיאוריה, לעבור אותו והטופס הירוק יוחזר אליכם עם הציון של בחינת התיאוריה.

רישיון לאופנוע- נקודות חשובות

טופס ירוק הוא טופס חובה גם כאשר מדובר על הוצאת רישיון לאופנוע. חובה למלא טופס זה ולהשיג את כל החתימות הנדרשות טרם בחינת התיאוריה והוצאת רישיון הנהיגה ולפני כל הסעות וטיולים מצד הנהג. מילוי הטופס לבחינת התיאוריה מחייבת בדיקת עיניים אצל אופטומטריסט מוסמך וחתימתו של רופא משפחה על הצהרת הבריאות. אם אתם מעוניינים להוציא רישיון לקטנוע עד 125 סמ”ק ויש לכם כבר רישיון לרכב לפחות שלוש שנים ועברתם מבחן שליטה במגרש, לא תצטרכו למלא את הצהרת הבריאות. לאחר מילוי הטפסים חובה לאשר אותם במשרד הרישוי על מנת שיהיו תקפים. אם יש לכם רישיון נהיגה לרכב פרטי אתם פטורים ממבחן התיאוריה לאופנוע. חובה לשלם אגרת מבחן תיאוריה טרם אתם ניגשים למבחן ואם אתם עדיין לא בני 17 תצטרכו להביא אתכם אישור מההורים שמאושר על ידי משרד הרישוי. יש אפשרות לשלם למבחן התיאוריה אונליין.
לסיכום, טופס ירוק הינו חובה לכל מי שמעוניין להוציא רישיון לאופנוע או קטנוע בישראל. על מנת להוציא טופס ירוק כל שיש לעשות הוא לגשת לאחד מהמוקדים אותם מפרסם משרד התחבורה באתר האינטרנט וכן אתרים רבים של בתי ספר לנהיגה לאופנועים, חנויות אביזרים לאופנועים ועוד.
לפני שהנהג מתחיל בהסעות וטיולים חובה עליו להתעדכן ולהיות ערוך בכל הנדרש.. ושיהיה בהצלחה.

טיולים מסביב לעולם – חובה לצפות

שיווק השכרת רכב – המשך מאמר

לקוח שפונה אל יכול ברוב המקרים בכל יום נתון להחליט על הארכת או קיצור הזמן בו הוא מעוניין.
נושא זה יכול להיות משמעותי במיוחד בטיפולים משפחתיים, אז ישנם הרבה מאוד אירועים בלתי צפויים שמקשים על המשפחה לנהוג בצורה מושכלת ומתוכננת מראש.
במקרה הזה גם יכולה לבוא לקראת הלקוח ולקראת צרכיו: השכרת רכב פרטי, לדוגמא, לחופשה באילת יכולה להיות מומרת להשכרת רכב שטח במידה ומעוניינים בכך. עוד..

שיווק השכרת רכב – חלק ראשון

לפני שניגשים לבחור, יש להכיר את השינויים שעברו בשוק בשנים האחרונות. השינויים הללו מעניינים מאוד את אלו שמעוניינים באותה בגלל שני אלמנטים מרכזיים: המחיר וההיצע. כמו בכל תחום, גם השכרת רכב עברה תהליכי ייעול ומודרניזציה.
נכונה צריכה להילקח בחשבון עוד לפני שלב התשלום, וכמובן שהרבה לפני הבחירה בסוכנות הרצויה.

השיקול המרכזי ממנו נוהגים למשל להתעלם הוא המחיר הסופי שנשלם במידה ונשנה את תנאי ההשכרה הראשונים, לאחר קיזוזי העלות הראשוניים. עוד..

השכרת רכב או מימון לרכב?- המשך מאמר

בנושא ישנם מספר גורמים בהם יש להתחשב בצורה יוצאת דופן.
ראשית, יש להפריד בין תושבים לבין תיירים. בעוד לאחרונים אין שום ברירה אלא למצוא שתתאים להם ולתכנונים שלהם, מול תושבי המדינה עומדות גם אפשרויות אחרות. קורצת לתיירים, והרבה מאוד מהם אף טורחים לעשות את הבדיקה לגבי טובה עוד לפני שמצאו מלון ותכננו מסלול. עוד..

השכרת רכב או מימון לרכב?- חלק ראשון

מכל הפעולות הנלוות לחופשה, אחת מאלו הנחשבות ליותר מורכבות היא עניין למשפחה.
בישראל ובעולם בכלל ישנם הרבה מאוד בעלי משפחות אשר מחזיקים ברכב פרטי, אך עדיין מעדיפים לפנות דווקא לפתרון במקרים מסוימים.
השיקולים רבים ויכולים לנוע ממחיר ועד נוחות וביטחון אישי, אך בכל מקרה חשוב לזכור צריכה להיות מושכלת היטב. עוד..